Kommenteeri

Teatrifest 2024

Kuidas võtta kokku päeva, mille nimel on pikalt tööd teinud nii tublid väiksed näitlejad, nende juhendajad, lasteaedade meeskonnad, lapsevanemad ja isegi vaibakudujad :)?
Tänulikkus!
Näha seda, kuidas lapsed tunnevad rõõmu tantust ning laulust ja naudivad eakaaslaste ees esinemise võimalust, annab väärtuse kõigile nendele kulutatud töötundidele. 

Päeva juhatas sisse ürituse juhiks saabunud Sipsik, kes haaras lapsed kohe laulma ja tantsima. Seejärel oli võimalus tutvuda auväärt žüriiga, kes taaskord oli väga väärikas koosseisus:
Hilje Murel -  Eesti Draamateatri näitleja
Marit Pruul - Muuga Lasteaia lapsevanem ja Eesti Draamateatri grimmeerija
Leena Tukkia - Maardu Linnavalitsuse haridusosakonna juhataja
Stella Lusmägi - Muuga Lasteaia direktor

Kohe peale seda läks sagimiseks meie kahe saali vahel ning kõik lasteaiad tõid lavale oma tõlgenduse selle aasta teemast "Etendused Eesti lastekirjanduse ainetel." '
Millised säravad etendused! Millised väikesed staarid! Milline ilus, kõlav ja selge eesti keel! Meie maja lapsed ja õpetajad olid lummatud nii külaliste kui ka meie Pirnipuu laste talendist. 

Peale kiiret kehakinnitust oli aeg välja kuulutada selle aasta laureaadid! Zürii mainis oma sõnavõtus, et neile väga meeldis kuidas kõik lapsed nautisid esinemist ning kiita said ka juhendajad. Tunnustused jagunesid sellel aastal järgnevalt:

Parim Eesti lastekirjanduse tõlgendus: Lasteaed Sipsik
Parimad kostüümid: Lastead Rõõm
Parimad dekoratsioonid: Muuga Lasteaed
Parim näitlejameisterlikkus: Lasteaed Rukkilill

Täname kõiki toredaid lapsi!
Täname juhendajaid! 
Täname lapsevanemaid! 
Täname züriid!
Täname kõiki meie maja inimesi, sest tänu teie panusele saame me sellist üritust korraldada!
Oleme alles 5 aastased ning otsimas enda traditsioone. On väga lahe, et Teatrifest on tulnud, et jääda. Aitäh sõbrad Rõõmust, Sipsikust ja Rukkilillest! 

Kohtume juba Teatrifestil 2025! 


Erilise präänikuna on meil võimalus jagada Pirnipuu rühma etenduse salvestust. Täname Edeli isa Janekit! 

Lisa kommentaar

Email again: