Kommenteeri

Emakeelepäeva etendused ja Teatrifestile valitud rühm

Tähistamaks selle aasta emakeelepäeva, toimus saalis pidulik teatrihommik. Kolm rühma oli valmistanud ette etendused, mida saalitäis publikut nautida sai. 

Esimesena oli võimalus laval oma etendust näidata Kreegipuu rühmal. Ette kanti seikluslik tükk "Jänese ja külma võitlus". Lapsed olid selgeks õppinud nii tekstid kui tantsud ja selga saanud vahvad kostüümid. 

Teisena tuli esitusele etendus "Helde puuraijuja", mille ülimalt tublid Ploomipuu lapsed ja õpetajad olid ette valmistanud. Millised suurepärased kostüümid ja kui tublisti olid lapsed oma tekstid selgeks saanud! See oli tõeline meeskonna pingutus! Lisaks veel vaatajaid hariv lugu, kus tutvustatud sai nii mitmeidki puid.

Hommiku viimaseks etenduseks oli Pirnipuu rühma "See oli ammumuistsel aal", mis võlus vaatajaid oma muusikaalsuse, vahvate dekoratsioonide ning kostüümidega. Suurepärased näitlejatööd ning humoorikas ja õpetlik sisu teenisid publikult suure aplausi. 

Publiku seas istusid ka žürii liikmed, kes igaüks märkis üles oma lemmikud. See oli vajalik selleks, et selgitada välja, kes kolmest etendusest saab võimaluse esindada Muuga Lasteaeda 29.märtsil Teatrifestil. 

Teatrifest on Muuga Lasteaia poolt ellukutsutud üritus, kuhu on kaasatud kõik Maardu lasteaiad, eesmärgiga anda lastele võimalus esineda ning tutvustda teatrikunsti.  
Teatrifesti teemaks on sellel aastal "Etendused Eesti rahvajuttude ainetel".

Kuigi me oleks olnud uhked kõigi etenduste üle, valiti sellel aastal meid esindama Pirnipuu rühm! Palju õnne!Lisa kommentaar

Email again: